- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Cenově dostupné vozy s dobrými jízdními vlastnostmi

spot_img

Hledáte cenově dostupný vůz, na jehož jízdní vlastnosti se budete moci spolehnout? Kia Kladno nabízí nové modely vozů Kia Ceed, Kia Rio, Kia Sportage a Kia Stonic. Z této nabídky si vyberou ti, kteří hledají městské vozítko, ale také rodina, která potřebuje převážet nejen děti, ale také spoustu věcí, které potřebuje vměstnat do velkého úložného prostoru.

Auto do města

Potřebujete auto, kterým se budete moci dopravit každý den do práce a po cestě zpět se zastavíte na nákup do domácnosti? Přesně takovým je Kia Rio. Díky jeho velikosti nebude náročné proplétat se úzkými uličkami, když se budete vyhýbat ucpaným silnicím. Zároveň nebude příliš náročné zaparkovat jej na sídlišti, které je plné aut. I přesto vám nabídne poměrně pěkné úložné prostory. Budete jím moci vyrazit také na výlet s kamarády, kteří budou mít v zadní části vozu dostatek prostoru k pohodlnému cestování.

Pro milovníky sportovních aut

I v případě, že se rádi svezete ve sportovně laděném voze, máme pro vás nabídku. Kia Ceed proráží přídí, jejíž maska chladiče připomíná tygří nos a zapadá do celé myšlenky vozu. Saténově chromovaná spodní lišta je navíc navržena do tvaru roztažených křídel, sportovní vzhled podporuje také doplnění o horizontální lišty na předním nárazníku. Aerodynamický tvar auta napomáhá rychlému, přesto však bezpečnému svezení.

Vždy bezpečné

Kia Sportage si na základě zvoleného jízdního režimu poradí v každém terénu a dopraví vás k vytyčenému cíli. V režimu Comfort si užijete pohodlnou jízdu, Sport využijete pro cestu na dálnici nebo pro projížďku lesem a nechybí ani Eco režim pro ekologickou jízdu městem. Přepnutím na jakýkoliv režim bude upraven protiskluzový systém, řízení a reakce pohonu na pedál tak, aby splňoval všechny očekávané funkce.

Pro pocit jedinečnosti

V nabídce vozů Kia nechybí ani dominantní Kia Stonic, kterou nepřehlédnete díky bohatému výběru barev karoserie a střechy. Konstrukce nového modelu byla navržena tak, aby byla jízda pohodlně ovladatelná a poskytovala komfort.

Neváhejte a objednejte se na předváděcí jízdy v Kia Kladno.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora