- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Sex podle horoskopu: Víte, která poloha je pro vás nejideálnější, chcete-li prožít skutečný požitek?

spot_img

Ano, na intimitu v posteli má prý do značné míry vliv i to, v jakém znamení jsme se narodili. Přesně na tom závisí i vaše aktivita v ložnici, ale také to, která poloha vám poskytne největší požitek. Podívejte se spolu s námi, co to vypovídá o vás a jestli se v tom najdete.

Beran, Blíženec, Rak
Tato znamení se řadí mezi mimořádně vášnivé, dokážou si v posteli říct velmi jasně, co se jim líbí a co ne, nebojí se experimentovat ani zkoušet nové věci. To co pro ně ovšem příliš není ideální je sex na jednu noc. Ten skutečně nevyhledávají, ale spíše preferují vztah založený na emocích.

Vědí, že to pak sexu samotnému dává zbrusu nový rozměr. Co se týče polohy, užívají si to vlastně u všech, ale nemusí klasického misionáře.

Býk, Panna Lev
Tato znamení se ve vztahu projevují dominancí a cítit to iv ložnici. Milují sexuální pomůcky, jsou otevřeni novým nápadům a zbožňují sex na netradičních místech. Milování je pro ně vlastně koníčkem, pokud je partner stále přitahuje. Užívají si ho a dávají to patřičně najevo. Paradoxně i přesto, zbožňují klasiku ve formě misionáře, neboť mají partnera celého pod kontrolou.

Štír Váhy, Kozoroh
Ve většině případů jsou tiší, uzavření, jen málokdy řeknou nahlas po čem touží. Mnohokrát vystupují velmi chladně a tak, jako by nedokázaly projevovat emoce.

Sex je pro ně důležitý, ale musí být založen na vzájemné důvěře. Proto jim trvá delší dobu, než se dokážou tomu druhému otevřít. Fáze, kdy si to opravdu užívají je při poloze zezadu. Tehdy jde pro ně o požitkovou záležitost.

Handsome man in white T-shirt carrying young attractive woman while spending free time at home. Loving young hipster couple relaxing at home and kissing. View from another room through the doorway

Vodnář, Ryby, Střelec
Tato tři znamení berou sex jako jednu velkou hru, zábavu a dobrodružství. Jsou hraví, spontánní, rádi se o sexu baví a v tomto směru pro ně nic není tabu. V posteli patří mezi nejupřímnější znamení a vždy si zeptají to, po čem touží.

Co se týče polohy, na tu si nějak extra nepotrpí, ale intenzivně vnímají sex ve tmě. Tehdy totiž může naplno pracovat jejich fantazie.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora