- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Ubytování pro školy v přírodě

spot_img

Ubytování pro školy v přírodě na tak velkolepém místě, jakým je právě Benecko, je naprosto k nezaplacení. Spokojenost u dětí často bývá extrémní, a to nejen díky vynikající kuchyni, ale také díky nespočtu akcí, které se zde pravidelně konají. Školy v příroděubytování na tomto příjemném horském místě kvitují. Děti si zde navíc naleznou v každém ročním období to své. V zimě probíhají lyžařské kurzy a v létě příjemné letní tábory, které jsou pro děti v každém věku naprosto nezapomenutelným zážitkem. 

Ubytování pro školy v přírodě děti milují

Ubytování pro školy v přírodě děti bezmezně milují. ProFamily Hotel TOP Benecko dětem nabízí vše, po čem touží. Lyžařské výcviky, které na Benecku probíhají, mají díky blízkosti sjezdovek přímo u hotelu naprosto ohromné kouzlo. Tyto kurzy jsou navíc odpočinkem nejen pro děti, ale i pro nás pedagogy. Letní tábory jsou na tom obdobně. Při první návštěvě Benecka se děti do místního prostředí naprosto zamilovaly. Strava je poskytována pětkrát denně a jídlo je připravováno primárně z lokálních surovin, které jsou chutné a především zdravé. Ubytování pro školu v přírodě je ovšem nutné zajistit s dostatečným předstihem, jelikož zde bývá často plno a školy i školky se předhánějí o místa v hotelu v každém ročním období. 

Ubytování pro školy v přírodě i senzační seznamovací pobyty

Ubytování pro školy v přírodě i naprosto senzační a bezkonkurenční seznamovací pobyty patří na Benecku mezi velmi vyhledávané. Nelze se tak divit tomu, že volné termíny pro seznamovací pobyty nejen pro školy, ale i pro školky se beznadějně plní již několik měsíců s předstihem. Tým našich pedagogů na škole se ovšem snažil situaci nepodcenit a rezervaci termínu si tak tento tým na naší škole zařídil s velkým předstihem a díky tomu tak mohla naše škola zažít naprosto nepopsatelných deset dní na čerstvém vzduchu na Benecku.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora