- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Kšiltovky jako módní trend číslo jeden roku 2022: Do těchto se vyplatí investovat

spot_img

Nemají už jen praktickou funkci, ale stále více se stávají doslova ikonickým doplňkem. Přední módní návrháři je využívají velmi často ve svých kolekcích a dnes už platí, že je můžete nosit k čemukoli. Ano, vytvoříte díky nim streetstylový, elegantní, ale také uvolněný styling. Zkrátka dají outfitu zcela nový rozměr. Kšiltovky budou hitem jara!

Odvážnost a extravagance
Pokud chcete svůj ženský, ale zároveň odvážný a trendy look přivést k dokonalosti a jemné nedbalosti, určitě sáhněte po kšiltovce. I takový transparentní model s výšivkami, může korespondovat právě s kšiltovkou.

V tomto případě se však držte barevné střídmosti a určitě sáhněte po černé verzi. Chcete jen jemně dotvořit netradiční look a ne ho úplně rozbít.

Nový rozměr elegance
Éra rapu a hip-hopu proslavila takzvané snapbacky s delším kšiltem a zapínáním vzadu. Ty můžete využít také k elegantnějším modelům. A klidně sáhněte po barvách. Máte-li jeden výrazný prvek, jen krásně zvýrazníte svoji individualitu.

photos from Carpathian Mountains

Popusťte uzdu fantazii a nebojte se takových malých experimentů, které určitě nezklamou. Pokud jste ráda středem pozornosti, toto je skvělá cesta.

Kombinace vzorů
Nosit se budou i vzory, avšak zde je třeba držet se pravidla, že lépe vypadají při tlumených odstínech. Takže zemité barvy jako béžová, hnědá, šedá či slonovinová jsou ty, po kterých můžete sáhnout. Nemusíte se pak bát kombinovat kšiltovku is jinými vzory. Zachováte si jemnost, ženskost, ale zároveň bude vidět, že se v trendech vyznáte.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora