- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Svářecí invertor: Praktické zařízení pro různé metody svařování

spot_img

Pokud hledáte univerzální zařízení, které vám umožní svařování různými metodami, pak je svářecí invertor tou pravou volbou. Nabízí moderní technologii, díky které se jedná o špičkový nástroj, se kterým práce bude hračka.

Univerzální parametry

Svářecí invertor je vybaven invertorem – měničem. Ten využívá principu takzvaného spínaného zdroje. Dokáže tak měnit střídavé napětí ze zásuvky na vysokofrekvenční a poté jej usměrnit. Je tak umožněna snadná změna parametrů a je možné svařovat metodami MMA a TIG, stejně jako metodami MMA a TIG. Invertorová svářečka je vybavena elektronikou, která využívá možnosti naplno a nabízí tak mnoho výhod.

Komfortní rozměry

Svařovací invertor navíc využívá toho, že se stoupající frekvencí se snižuje velikost transformátoru. Invertorové svářečky jsou proto relativně lehké a hlavně malé. Nemusíte je tak mít pouze v dílně – hodí se i na stavbu či montáž. Řada modelů je navíc vybavena praktickým popruhem přes rameno, takže problémem není ani práce na žebříku. Nízká hmotnost a malé rozměry patří mezi jednu z největších výhod invertorové svářečky.

Užitečné funkce

Moderní technologie invertorové svářečky nabízí také řadu užitečných funkcí, díky kterým bude svařování ještě jednodušší. Jedná se například o takzvaný hot start, tedy snadné nahození oblouku. Krom toho však při práci oceníte také ochranu před přivařením elektrody ke svařovanému materiálu nebo pulzní sváření pro svařování zvláště tenkých plechů. Svářecí invertor má navíc snadné ovládání a hodí se tak pro hobby kutily, ovšem špičkové vlastnosti ocení i profesionálové.

Invertorová svářečka je jednou z nejlepších voleb, kterou můžete při výběru nového zařízení učinit. Pro svařování nabízí ty nejlepší vlastnosti a funkce, přičemž má řadu výhod oproti jiným svářečkám.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora