- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Elektro revize: Pro bezpečný chod spotřebičů, instalací a dalších zařízení

spot_img

Elektro revize, jsou významné zejména kvůli předcházení hrozícím úrazům elektrickým proudem. Kontrolována jsou proto veškerá zařízení, která využívají elektrický proud. Ať už se jedná o různé spotřebiče, elektroinstalace či další elektrozařízení. Obraťte se na odborníky, kteří pro vás zajistí spolehlivou kontrolu.

Revize elektrospotřebičů

Jednou z oblastí, na kterou se elektro revize zaměřují, jsou elektrospotřebiče. Spotřebiče jsou rozdělovány do různých kategorií dle užívání. Dle toho se odvíjí také pravidelnost revize elektrospotřebičů. U elektrospotřebičů používaných ve venkovních prostorách je revize nutná jednou za 3—6 měsíců. U spotřebičů pro průmyslovou a řemeslnou činnost se tato doba prodlužuje na rozmezí 6—24 měsíců. Pro elektrospotřebiče ve školách, restauracích a podobně je nutná revize jednou za rok až dva, stejně tak je tomu u elektrospotřebičů využívaných pro administrativní činnost.

Revize elektrozařízení

Revize elektro zahrnují také elektrozařízení. Pražská Revizní nabízí profesionální revize elektrozařízení v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV a 400 kV. Dále pak lze využít měření velmi malých přechodových odporů, revize a měření spínacích časů vypínačů zapisovacím přístrojem či plnění přístrojů plynem SF6. Můžete se tak spolehnout, že o vše důležité bude náležitě postaráno.

Revize elektrozařízení

Zapomenout bychom neměli ani na revize elektroinstalace a elektrorozvodů. Lze je rozdělit na tři základní kategorie – výchozí, periodickou a mimořádnou revizi. Výchozí revize elektroinstalace se provádí většinou při kolaudaci, mimořádná revize je pak nutná při úpravách či opravách elektra. Periodická revize elektroinstalace je pak nutná pravidelně. I v tomto případě se lhůta mění dle toho, v jakém prostředí se elektroinstalace nachází.

Revize jsou nutností, kterou bychom neměli podceňovat. Jsou klíčové pro zajištění bezpečnosti pro práci. Obraťte se na odborníky, kteří se o vše postarají.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora