- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Ciťte se jako bohyně. Oslavte den zamilovaných výjimečně a jinak

spot_img

Podívejte se na tipy, které zkrášlí, nadchnou, uklidní či zkvalitní vaše volné chvíle. Oslavte svou jedinečnost! Začněte tím, že sebeláska není sobeckost. Není nic špatného na tom upřednostnit své touhy, dopřát si něco extra a vychutnávat volné chvíle podle sebe. Tipy pro bohyni v článku.

Ciťte se jako bohyně
Náušnice a spony Kleopatra od Zuzany Barčákové
Veselé kožené kabelky od Ammyla
Stylové a voňavé sójové svíčky od značky Domka

Blížící se svátek zamilovaných nás, single ženy, umí spíše rozladit než potěšit. Letos dejte stopku pochmurným myšlenkám a zamýšlením se nad porovnáváním svého vztahu s Jankou z Instagramu. Letos se zaměřte jen na sebe a své potřeby. Den si můžete zkrášlit příjemnou meditací, bublinkovou lázní, skvělou snídaní, čtením a děláním věcí, na které obvykle nemáte čas. Dovolte si dopřát si to, nad čím běžně mávnete rukou v ruchu pracovních dní.

Něčím extra může být také hodnotný dárek pro sebe. Můžete si dokonce udělat z tohoto data tradici – den, jak uctít samu sebe. Má to proto i hlubší význam, který chlapi možná ani nepochopí. Do našeho výběru jsme zařadili jen kvalitní české výrobky, což vám opravdu vydrží a vykouzlí radost v srdci.

Ciťte se jako bohyně
Tyto šperky vám připomenou jak jste výjimečná. Každý kousek je propracovaný a na světě nenajdete dva stejné. A taková jste i vy, jedinečná. Šperkařka Zuzana Barčáková se ve svých kolekcích zaměřuje na výjimečné ženy, které se nepřizpůsobovaly trendům a inspirovaly svět. Její předešlé kolekce se inspirovaly božskou Fridou, elegantní Marlene a houževnatou Ninou Simone. Ve své nejnovější kolekci vyznala poctu mocné Kleopatře, která ji motivovala vytvořit kousky, které dodají sebevědomí a noblesu každé ženě.

Prohlédněte si více originálních kousků na Robeně.cz.

Kabelka jako třešnička na outfitu
Dopřejte si luxusní koženou kabelku s veselým malovaným motivem, se kterou rozkvete kráčejíc kamkoli. Kabelky jsou ručně šité s originálním designem, což zaručuje jejich pevnost a delší životnost. Kabelky z kolekce Joy od Ammyla jsou určeny nejen pro potěšení oka, navíc do nich schováte všechny své poklady, které nosíte vždy s láskou s sebou. Motivy kolekce Joy vycházejí z původních dětských maleb a jsou dotvořeny různými výtvarnými technikami. Grafiky jsou následně digitalizovány a vytištěny přímo na kůži.

Chvíle pro sebe s tou pravou atmosférou
Zpříjemněte si své chvíle volna s přírodními a krásně voňavými sójovými svíčkami od značky Domka. Jsou veganské, pomalu hoří (vydrží 6-7 hodin) a celý příbytek provoní přírodními vůněmi. Radost relaxovat v takové atmosféře. Čajové svíčky jsou vyrobeny ze 100% sójového vosku, přírodního bavlněného knotu as lupínky růží ze zahrádky prodejkyně.

Hýčkejte své smysly
Pro každou milovnici přírody a svěžích vůní máme dokonalý tip pro selfcare! Příjemná voňavá mýdélka z kozího mléka a esenciálních olejů zklidňují a hydratují popraskanou, suchou pokožku. Zbožňujete vůni mandarinek? Rozmazlete se mandarinkovým mýdlem, po kterém budete vonět jako vaše oblíbené ovoce. Nebo raději relaxační levanduli či svěží bylinkové sluneční mýdélko? Nahlédněte do obchůdku Mýdlo z farmy a vyberte svého favorita.

Shot of a young woman relaxing with her dog at home

Zabalte se do nadýchaného obláčku
Základem je umět si vychutnat chvilky s sebou a pro sebe. S luxusními merino dekami od značky MoaMi si užijete každou vteřinu. Při čtení, sledování seriálů nebo meditaci a dobré hudbě. Jejich poselství ideálně prezentuje první věta v popisu produktu: Jemnoučké obláčky z lásky vyrobené pouze pro Vás! Merino vlna je opravdu neobyčejná! Je šetrná k životnímu prostředí, antibakteriální, prodyšná, hypoalergenní a nadýchaná. V obchůdku Moami na Robeně.cz naleznete teplo, kvalitu a krásu v podobě nadýchaných a hřejivých merino dek ze 100% přírodní ovčí vlny.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora