- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Jakou genetickou informaci si sebou neseme a co všechno ovlivňuje naši krásu?

spot_img

Jakou genetickou informaci si sebou neseme a co všechno ovlivňuje naši krásu?
Biologique Recherche je důkazem toho, že věda nás dokáže zavést daleko do budoucnosti a díky ní se možná brzy budeme dožívat nejen více let, ale budeme mít i delší mládí.
Le Grand Serum
Věda a medicína jsou úžasné v tom, že mnoho z našeho života převezmou do vlastních rukou odborníci a pracují na tom, abychom se dožívali stále déle a déle.

„Medical beauty“ je budoucnost a budoucnost je mládí. Věda a medicína jsou úžasné v tom, že mnoho z našeho života převezmou do vlastních rukou odborníci a pracují na tom, abychom se dožívali stále déle a déle. Podle studie vědců publikované ve Scientific American je člověk geneticky uzpůsoben dožít se 130 až 150 let. Odborníci z oblasti biologie a biofyziky na základě umělé inteligence zpracovali medicínské a biologické údaje lidí a zjistili, že lidské tělo ztrácí odolnost a schopnost regenerace až v tomto věku.

Předvídavost je to, co žene vědu a medicínu vpřed. Když budeme znát včas chování našich buněk, dokážeme předejít nejen různým chorobám, ale zachovat si déle mladistvý vzhled. Mládí je jakousi paralelou k důstojnému stárnutí a životnímu stylu. To, po čem vědci a lidé totiž touží, je prodloužit kvalitu života, aby trvala co nejdéle.

Biologique Recherche je důkazem toho, že věda nás dokáže zavést daleko do budoucnosti a díky ní se možná brzy budeme dožívat nejen více let, ale budeme mít i delší mládí.

Nikdy jsem neměla problémy s pletí. Vrásky mě dosud obcházejí a u nás v rodině se objevují až po čtyřicítce, takže si dovolím tvrdit, že tento fakt musí být jednoznačně genetikou. Ke kosmetickým výrobkům navzdory své práci přistupuji velmi střídmě. Používám jejich minimum a pečlivě si vybírám, co si aplikuji na pleť, i když nepatřím mezi lidi s citlivou pletí. Přesto jsem přesvědčená, že pleť může být ještě více rozjasněná a zářivá. V autorizovaném salonu Care Centre jsem si dohodla diagnostiku pleti a ošetření, abych zjistila, v jakém stavu jsou mé buňky a co můžu pro svou pleť udělat do budoucna. Na základě Skin Instant (mého aktuálního stavu pleti) zvolily odbornice ošetření Lissant: „Soin Restructurant et Lissant je unikátní hydratační ošetření poskytující komplexní péči o pokožku. Jeho aktivní ingredience sjednocují a vyhlazují nerovnosti na povrchu epidermis a zároveň rozjasňují pleť.“ Ingredience, které byly použity jsou kyselina hyaluronová a AHA esenciální aminokyseliny.
Ihned po zákroku jsem pocítila vyhlazení nepravidelností a jemných vrásek. Hydratace vrchních vrstev epidermis dodala na pocitu znovuzrození. Ošetření zjemňuje a zklidňuje pleť, které vrací sjednocený tón.

Z portfolia Biologique Recherche mi aplikovali okysličující čistící přípravek Lait VIP O2 chránící před vlivy znečištěného prostředí, kde znečišťující částice jsou někdy menší než póry na tváři. Exfoliační a rozjasňující pleťové Lotion P50 Pigm 400 obohacené o vitamíny, které čistí a rozjasňuje pleť. Revitalizační multifunkční krém na obličej pro zářivou pleť Crème Grand Millésime. Pleťovou masku obnovující rovnováhu Masque Vivant, která se svou koncentrací účinných látek reguluje nadměrný maz a redukuje jeho tvorbu, zanechává pokožku čistou, zdravou a zmatněnou. Iso-Placenta serum, které napodobuje složení lidské placenty a dodává pokožce všechny prvky potřebné k regeneraci. Pomáhá zmírnit výskyt starých a nových stop akné. Pokožka je regenerovaná a hladší, pleť je sjednocená. Biokiss, výjimečný regenerační balzám, který vyživuje suché rty, zabraňuje praskání a olupování, díky antioxidačním, regeneračním a zklidňujícím vlastnostem.

Closeup studio shot of a beautiful teenage girl with bold make up, posing against a grey background

Podobně jako při péči o zdraví vkládáme důvěru do rukou lékařů a odborníků, v případě krásy tomu začínáme rozumět stejně. Pokožka je největší orgán, který je odrazem našeho zdraví. I když si každý z nás s sebou nese jisté genetické kódy, všechno ostatní je životní styl a péče.
„Člověk nemá jednu, ale několik pletí. Náš stav pleti se mění několikrát za den a stejně tak i během celého života.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora