- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Tato tři znamení zvěrokruhu se zamilují do nesprávné osoby: Týká se to i vás?

spot_img

Přestože budou mít pocit, že našli svou spřízněnou duši, opak bude pravdou. Tři znamení zvěrokruhu se zamilují do nesprávné osoby, která však ve značné míře ovlivní jejich život.

Touha po lásce je pro ně silnější než aspekt, že se téměř vždy dívají po nesprávné osobě
Na začátku se jim bude zdát, že konečně našli svou spřízněnou duši. Avšak láska jako z filmu, bude trvat v jejich životě jen velmi krátký časový úsek. Občas je totiž opravdu obtížné rozlišit skutečné zamilování, od obyčejného pobláznění. A přesně to je něco, čím si bude Střelec, Blíženec a Lev v nejbližším období procházet.

Tato tři znamení totiž do vztahů vstupují opravdu bezhlavě a až mnohem později zjistí, že to byla velká chyba. Dokážou se doslova expresně rychle zamilovat a neustále hledají někoho, o kom budou moci říci, že je to ten pravý.

Jen se bohužel v tomto směru zaměřili spíše na kvantitu, což je více na škodu než prospěch. Touha po lásce je pro ně silnější než aspekt, že se téměř vždy dívají po nesprávné osobě.

„Jsou plní emocí, odhodlání, vášně, své polovičce se vždy oddávají celý, ale zkrátka mají ve vztazích nesprávný odhad.“

Shot of a young couple spending a romantic day at the beach

Snad i proto, většina jejich svazků končí předčasně. No a únor bude měsícem, kdy se jim v lásce obzvlášť dařit nebude.

Chybou je že v představách si člověka až příliš idealizují, ale nakonec to nekoresponduje s realitou. Právě to může být velkým problémem, který je za jejich ztroskotané vztahy zodpovědný. To, že se zamilovali tentokrát do nesprávné osoby, zjistí opravdu na jejich poměry rychle. I tak se jich to dotkne a negativní emoce z tohoto ztroskotaného vztahu si s sebou ještě dlouho ponesou.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora