- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Velkoplošný tisk Plzeň naše podnikání povznesl

spot_img

Velkoplošný tisk Plzeň naše podnikání doslova nakopl. Jednoho dne se náš marketingový tým shodl na tom, že je ten nejvyšší čas na to, abychom investovali nějaké peníze do pořádné reklamy a rozšířili povědomí o naší firmě i dále než jen v našem kraji. Nechali jsme si tak vytvořit krásné plakáty, polepy na automobily, kterými rozvážíme zboží zákazníkům, a dokonce jsme rovněž investovali do bannerů, které se nám líbí asi ze všeho nejvíce. Plzeň a její realizační reklamní tým jsem oslovila poté, co mi dala bezvadný tip na výrobu reklamy má dlouholetá kamarádka a také podnikatelka v pohostinství. Za tento tip jí velmi děkuji a jsem za něj nesmírně vděčná. 

Velkoplošný tisk Plzeň byl sázkou na jistotu

Velkoplošný tisk Plzeň byl doslova sázkou na jistotu. Díky mé kamarádce jsem věděla, že se investice do této reklamy skutečně vyplatí. Tudíž jsem se nebála experimentovat a na zhotovení reklamy jsem se podílela velkým dílem. Chtěla jsem do reklamy vložit co možná nejvíce z filozofie naší firmy. Snažila jsem se také o to, aby byla reklama cílená, moderní, jasná a srozumitelná. Domnívám se, že se mi to velmi podařilo. Reklama vypadá naprosto dokonale, a to i na našich služebních vozech, kam jsme ji rovněž nechali umístit. Reklama je svérázná, ale zároveň velmi účinná. Lidé si jí všímají a často se o reklamě zmiňují v momentě, kdy zavítají k nám na prodejnu. 

Odolná reklama je základem úspěchu

Když jsem se zajímala o velkoplošný tisk, Plzeň, oslovila jsem je na základě tipu od mé kamarádky, ale také na základě toho, že jsem viděla, jak reklama od této firmy vypadá v praxi. Kromě toho pro mě bylo důležité i to, že je reklama vyrobena na materiálech, které jsou vodostálé a také odolné vůči jakémukoliv mechanickému poškození. Kromě toho jsem zvolila reklamu, která byla umístěna v laminaci, která primárně používá UV filtr, který díky tomu životnost celé reklamy do značné míry prodlouží.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora