- Reklama -ženy
- Reklama -ženy

Začněte rok s párou!

spot_img

Dali jste si jako novoroční předsevzetí povznést vaše jídla na trochu vyšší úroveň nebo jste „pouze“ nadšenými milovníky dobrého jídla? Stačí přidat trochu páry ai doma připravené koláče, moučníky či pečené maso mohou chutnat jako z vychycené restaurace! A nemusíte se obávat ani toho, že by pečení v parní troubě bylo zvláště náročné, právě naopak: s parními troubami od AEG budete pečení hračka a výsledek bude chutnat přímo pohádkově!

Vaření v páře je skvělým způsobem, jak zvýraznit chuť
pokrmů – jídla z parní trouby mohou být uvnitř lahodně šťavnatá
a zároveň se pyšnit křupavou kůrkou na povrchu. A jako bonus budou také zdravé! Vaření v páře totiž umožňuje přípravu pokrmů i bez zbytečného tuku a soli a je také skvělým způsobem, jak v jídle zachovat živiny.

Jednoduchá obsluha parní trouby

Způsob, jakým jídlo v multifunkční parní troubě připravíte, je jen na vás: můžete v ní péct, dusit, vařit, nechat kynout těsto, zavařovat i sušit. A protože pára nepřenáší pachy, klidně v ní můžete připravovat více jídel současně. Parní trouby od AEG jsou vhodné pro každého, včetně těch, kteří ještě s podobným typem trouby nemají zkušenosti. Ovládání je velmi intuitivní ao nastavení intenzity páry se postará funkce Steamify®, která vám pomůže regulovat množství páry na základě nastavené teploty.

Large kitchen with appliances and modern design. render

NÁŠ TIP

Multifunkční vestavná parní trouba SteamPro od AEG nabízí možnosti přípravy pokrmů jako v profesionální kuchyni. Kromě tradičních způsobů přípravy můžete využít také populární metodu vakuového vaření Sous-Vide, se kterou budou pokrmy ještě šťavnatější.

Kontrolovat teplotu pokrmů během pečení vám umožní teplotní sonda, s kamerou CookView® zase můžete sledovat živý přenos z dění v troubě odkudkoli ve svém mobilu. O každém kroku přípravy tak budete mít dokonalý přehled.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora